• НОВИНКА! Угловая шлифмашина DeWALT 180 мм, 2600 Вт - 2 397 грн.
 • НОВИНКА! Угловая шлифмашина DeWALT 230 мм, 2600 Вт - 2 397 грн.
 • Мультикультиватор STIGA Silex95B 6,0 л.с - 9 994 грн.
 • НОВИНКА! Генератор электричества ESE 3000BS - 4 580 грн.
Чому саме електроінструмент Kress?
25.09.2012 12:33

 

 

 

Інструменти Kress добре відомі майстрам в усьому світі. Вони надійні "за визначенням" (дешевих побутових моделей компанія не випускає в принципі), зручні і часто неординарні. Настільки ж незвичайна і сама фірма. Незвичайна хоча б тим, що це "сімейна справа" - за 75 років історії "біля керма" змінилося три покоління сім'ї Кресс. За весь час фірма не раз дивувала світ вдалими винаходами й інноваціями, ставали згодом нормою для інструментів такого рівня.

 

ІСТОРІЯ


 • 1928-й - Крістіан Кресс засновує в Тюбінгені-Лустнау майстерню, спеціалізується на автомобільній електриці. Хоча стартовий капітал становив усього 100 рейхсмарок, перший успіх не змусив себе довго чекати - винайдений зарядний трансформатор Сека для автомобільних, мотоциклетних і радійних акумуляторів був дуже доречним і був добре прийнятий ринком.

 • 1929-й - майстерня починає працювати з електромоторами постійного і змінного струму. Цей "поворот" визначив подальший шлях розвитку компанії і приніс новий успіх. Протягом десятиліття фірма обзавелася цехом по ремонту електромоторів і виготовленню якірної обмотки для них. "Родзинкою" стало ноу-хау - автомат для обмотки VA1600. Маючи кілька таких машин, фабрика "видавала" близько 120 роторів на годину - відмінний по тим часам результат.

 • 1945-й - з Віллі Крессом в справу вступає друге покоління. З його приходом акценти ще більш зміщуються в бік електромоторні тематики. Девіз нової команди - "Ідеї для наших клієнтів". Саме з ним компанія продовжує свій розвиток.

 • 1952-й - повністю завершений перехід від кустарного до промислового виробництва: 75 кваліфікованих співробітників Kress випускають на новому заводі в Тюбінгені-Лустнау двигуни для пральних машин і центрифуг для віджимання білизни.

 • 1954-й - виходить у світ перший фірмовий каталог "Сека Кресс - невеликі мотори". У цей час виробнича програма вже досить обширна: одно-і трифазні двигуни змінного струму, колекторні двигуни, регульовані репульсіонние двигуни і електромотори особливої ​​конструкції (для спеціальних потреб).

 • 1960-й - під керівництвом Віллі Кресса вводиться в експлуатацію другий завод в Бізінгене, біля підніжжя гори Гогенцоллерн. Розширюється асортимент - на додачу до вже наявним позиціях освоєні приводи для форсунок рідкого палива і кавомолок, двигуни постійного струму, а також нові репульсіонние мотори.

 • 1964-й - знаковий рік: вперше намітилися віхи переходу від статусу постачальника комплектуючих до статусу виробника. Першим власним виробом, повністю готовим до застосування, став стаціонарний багатофункціональний агрегат Combylectric, призначений для свердління, обточування, стругання, пиляння, шліфування та інших операцій, пов'язаних з обертанням заготовки або інструменту. Але справжній фурор викликала електродриль пістолетного типу Multilectric, представлена ​​в тому ж році на виставці в Кельні.

 • 1969-й - Kress виводить на ринок уже цілу серію електроінструментів для свердління, пиляння і шліфування.

 • 1975-й - компанія потрясає фахівців галузі технічним вишукуванням - Швидкозатискний система х-mal-click дозволила міняти "расходники" миттю і без участі додаткового інструменту. Поява системи сприяло черговим ринковим успіхам компанії.

 • 1978-й - за цей рік Kress силами 170 співробітників випустив більше 250000 інструментів.

 • 1979-й - в Ваттвіле (Швейцарія) грунтується дочірнє конструкторсько-виробничий підрозділ Сека.

 • 1988-й - з'являється на світ модель DUO - небачена в ті часи дивина: єдиний привід для циркулярної і ланцюгової пили. З її допомогою тепер можна виконувати операції, раніше недоступні одному інструменту, наприклад, робити косі рези і рівні осьові розпили. У цьому ж році фірма заявляє про оформлення патенту на компактний модульний мотор (такі "движки" щосили застосовуються і на сучасних інструментах Kress). В історії компанії 1988 знаменний ще й значним розширенням мережі збуту, що спричинило за собою відкриття нових ринків та залучення нових клієнтів у різних країнах світу.

 • 1991-й - керівництво підприємством приймає на себе третє покоління родини - Дітер Крістіан Кресс. З його приходом більше уваги приділяється питанням глобального маркетингу, активно вивчаються потреби ринку і побажання покупців.

 • 1995-й - компанії знову вдалося здивувати фахівців галузі і своїх покупців. Акумуляторна багатофункціональна пила Kress дозволила зручно і автономно робити грубі і точні розпили, підмінила шліфувач і рашпіль для обробки пластмас, деревини і металів.

 • 1996-й - з'являється легкий перфоратор SDS-Plus з функцією відбійного молотка Kress 600 PSE. У своєму класі (до 2 кілограмів) він не має аналогів і розходиться по світу величезним тиражем, ставши чи не найпоширенішим серед невеликих "відбійників".

 • 1997-й - визначені основні напрямки майбутньої виробничої програми. Весь асортимент розділився на дві лінійки: "Експертну" (для професіоналів та любителів з високими запитами) і "Спеціальну" (для спеціалістів з дуже високими запитами). Дизайн перших витриманий в сіро-синіх тонах, тоді як друге - в сіро-червоних.

 • 1999-й - Kress випускає акумуляторний пневмопістолет 132 KAP для нанесення герметика, клея і т.п. Чергова "прем'єра" світового масштабу.

 • 2000-й - на міжнародній виставці в Кельні проходить презентація прототипу нового перфоратора 1050 PEC Evolution. Модель вразила відвідувачів поєднанням інноваційного дизайну, відмінної ергономіки і високотехнологічної "начинки". Ще одна удача того року - багатофункціональна полірувальні-шліфувальна машина 900 MPS, здатна обробляти поверхні практично будь-якого типу. Одна з кращих у своєму класі.

 • 2001-й - відкриваються відділення Kress у Франції та Австрії. Одноручна кутошліфувальна машина 900 WTSE знову дивує, тепер уже конструкцією - поточне обслуговування проводиться без використання будь-якого інструменту.

 • 2002-й - відкрито офіційне представництво Kress в Росії.

 

НОУ-ХАУ ВІД KRESS


Компактний модульний двигун. Більшість інструментів Kress комплектують готовим модулем двигуна. Це повністю закінчена конструкція, яка об'єднує в собі ротор, статор, опорні підшипники, систему примусової вентиляції, щітковий вузол і вимикач з реверсом. Таке рішення гарантує надійність і ремонтопридатність готових виробів. Прийнятна ціна забезпечена високою технологічністю вузла.

 

АВТОМАТИЧНЕ блокування шпинделя (ASL). У багатьох дрилів та акумуляторних шурупокрутів Kress при вимиканні шпиндель двигуна блокується автоматично без яких-небудь кнопок або інших допоміжних дій. Це зручно і допомагає швидше замінювати "расходники". Така ж система зустрічається і на УШМ, причому саме Kress застосував її вперше в світі.

 

Технологія подвійного вентилювання. У перфораторах і УШМ Kress на валу двигуна встановлюють подвійну крильчатку. Потік повітря від неї спрямовується в двигун і на стінку редуктора. Поліпшене охолодження дозволяє інтенсивно використовувати інструмент без шкоди для його ресурсу.

 

Зупинка обертання. У пневматичних перфораторів Kress з функцією відбійника шпиндель блокується в 59 положеннях, що дає можливість встановити долото найбільш зручним чином. Знімний мережевий кабель.

 

Деякі мережеві інструменти Kress комплектуються кабелем із стандартним штепселем-замком патентованої конструкції. Він від'єднується швидко і легко, приєднується міцно і настільки ж просто і при цьому підходить майже до будь-якої моделі Kress, що надзвичайно зручно в роботі. Випускають 4 - і 6-метрові шнури.

 

Швидкозатискна система x-mal-click. Вона забезпечує швидку заміну пильних полотен у електролобзиків без використання додаткового інструменту.

 

Прогумований вимикач. Зручний в обігу і приємний на дотик. Зменшує ймовірність проковзування, за рахунок чого поліпшується точність і безпеку роботи.

 

Обзор каталога магазина

Ваша корзина пуста.

Сумма:

грн.

Количество: